KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557062
nr 1355 7062
Leif Elggren
(f. 1950), Sverige
Etsning, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 94, "med dedikation". Motivet: 18x9cm
Leif Elggren, svensk målare och grafiker född 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:12:42
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
19 okt